eHerkenning per 1 november 2019

30 september 2019

U bent waarschijnlijk al bekend met eHerkenning: een beveiligde online mogelijkheid voor ondernemers om in te loggen en online zaken te regelen met de overheid. eHerkenning heeft u bijvoorbeeld nodig voor de Informatieplicht Milieubeheer, maar ook voor het werkgeversportaal van het UWV.

Vanaf 1 november 2019 is het niet meer mogelijk om op het werkgeversportaal van het UWV in te loggen met een UWV-account. Dat kan vanaf die datum alleen nog maar met eHerkenning. Het UWV adviseert om deze aanvraag ruim op tijd te doen.

Heeft u al eHerkenning?

Als u al beschikt over een account voor eHerkenning, bijvoorbeeld voor de Informatieplicht Milieubeheer, dan dient u er voor het portaal van UWV zeker van te zijn dat u beschikt over een account met een voldoende ‘betrouwbaarheidsniveau’. Voor het UWV dient u te beschikken over niveau EH3 of EH4. Als u een lager niveau heeft, dan kunt u deze online verhogen bij uw leverancier.