CompositesNL Kennis- en Innovatieconvenant

13 november 2019

11 november 2019, is het Kennis- en Innovatie Convenant (KIC) ondertekend waarbij bedrijven, kennisinstellingen én de overheid met elkaar de kennis- en innovatie agenda’s van de sleuteltechnologieën en de financiering daarvan vastleggen.

Composiet is een brede sleuteltechnologie die veel sectoren kan helpen duurzamer en veiliger te worden en hiermee een directe bijdrage te leveren aan het missie gedreven beleid van de overheid, op gebieden als reductie van CO2 emissies, energietransitie en veiligheid.

De Nederlandse composietsector heeft de handen ineen geslagen en een gezamenlijke agenda en uitvoeringsplan geschreven om de internationale koppositie verder uit te bouwen. We staan klaar om samen met de overheid deze ambitie waar te maken.

Met dank voor de bijdrage van Marcus Kremers (CompositesNL) Arnt Offringa (GKN Fokker) Jean Pierre Heijster (RAI AutomotiveNL) Simon de Jong (FiberCore Holding) Arnold Vaandrager (VABO) and John Geerts (Suez).

Bekijk hier de video.