Nieuwe aanvraag lidmaatschap RAI Aftermarket

2 april 2020

TecAlliance heeft het lidmaatschap van RAI Aftermarket aangevraagd. Wij stellen hen graag kort aan u voor.

Met het verzamelen en bewerken van reserveonderdeelgegevens begon ruim 20 jaar geleden de geschiedenis van TecAlliance. TecAlliance begeleidt en ondersteunt bij digitale transformatie: met datagerichte oplossingen en uitgebreid advies, voor effectieve en efficiënte bedrijfsprocessen. TecAlliance concentreert alle kennis en vaardigheden en alle oplossingen en producten van de merken TecDoc, TecRMI, TecCom en het bedrijf Headline, onder de koepel TecAlliance.

Indien vóór vrijdag 17 april a.s. geen bezwaren tegen toelating ontvangen zijn (info@raivereniging.nl), wordt aan het hoofdbestuur een bindende voordracht gedaan de aanvrager toe te laten tot het lidmaatschap. Bezwaarschriften moeten op grond van artikel 6.3 van de statuten met redenen omkleed zijn.


Contactpersoon
Jeroen van de Braak
Jeroen van de Braak
Sectiemanager RAI Aftermarket
+31 20 504 4954