Webinar Internationaal Ondernemen ten tijde van Corona

16 april 2020

Het zijn vreemde, surreële tijden waarin ons dagelijks leven en het zakendoen wordt beïnvloed door de uitbraak van het coronavirus (COVID-19). Gezondheid en veiligheid is ieders eerste prioriteit. Toch zullen ondernemers ook vooruit moeten kijken. Waar liggen de internationale kansen wanneer de mondiale economie weer volledig gaat draaien? Welke ondersteuning is mogelijk om die kansen in kaart te brengen? Laat u op 21 april tijdens het Webinar Internationaal Ondernemen ten tijde van Corona inspireren met tastbaar advies en toegankelijke instrumenten. Sprekers van het RVO en de regionale ontwikkelingsmaatschappijen lichten de tools en dienstverlening toe die internationaal zakendoen faciliteren.

Dit webinar wordt georganiseerd door de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO), Oost NL/GO4EXPORT, de Brabantse Ontwikkelingsmaatschappij (BOM) en de Limburgse Ontwikkelingsmaatschappij (LIOF). Bedrijven die internationaal ondernemen of de ambitie hebben dit te gaan doen zijn welkom om aan te sluiten.

Datum: 21 april 2020
Tijd: 13.00 – 13.45 uur
Platform: Windows TEAMS

 

 

Sprekers
•    Brechtje Spreeuwers – Trade & Innovate NL
•    Niek Alofs – RVO
•    Judith van de Bovenkamp – OOST NL/GO4EXPORT
•    Rob Pijpers – LIOF
•    Mark Koppers – BOM

Aanmelden
U kunt zich hier aanmelden. U ontvangt dan een bevestiging en een link voor deelname aan het webinar in Windows Teams.