Bent u een ondernemer actief in de Automotive of duurzame mobiliteitsindustrie? En bent u benieuwd naar de kansen en mogelijkheden van ondernemen in Tsjechië? Ga dan van 3 tot en met 6 november mee met de handelsmissie naar Tsjechië.
Kansen voor Nederlandse bedrijven
Nederlandse bedrijven kunnen Tsjechië helpen de E-mobility sector te ontwikkelen. Tsjechië biedt op zijn beurt geschoold personeel. Ook heeft het land veel ervaring met industriële productie, waar Nederlandse bedrijven van kunnen profiteren. Voor Nederlandse bedrijven liggen er kansen op het gebied van:
- laadinfrastructuur: DC-stations (ook voor vrachtwagens) en AC-stations (vooral in steden);
- toeleveranciers van de Automotive sector;
- energieopslag en -opwekking;
- geavanceerde E-mobility diensten;
- slim laden (smart charging).
Voor wie
De handelsmissie staat open voor:
- In Nederland gevestigde ondernemers die actief zijn in de Automotive of duurzame mobiliteitsindustrie.
Deelname en kosten
Aanmelden kan tot uiterlijk 15 september 2025.
Deelnemen kost € 500 exclusief btw, per organisatie. Voor dit bedrag mogen 2 personen deelnemen. Voor iedere extra persoon betaalt u € 250 exclusief btw. De prijs is inclusief deelname aan de collectieve programmaonderdelen, matchmaking, collectief lokaal vervoer en lokale ondersteuning door de organisatie.
Reis- en verblijfkosten zijn voor eigen rekening. RVO is niet aansprakelijk voor eventuele annuleringskosten.
Meer weten?
Heb je nog vragen? Neem dan contact op met:
- Bram Hendrix, Program Manager Internationalisation & Digitalisation, RAI Automotive Industry NL b.hendrix op raivereniging punt nl
- Olav Masseling, Business Development Coördinator Centraal- en Oost-Europa, RVO olav.masseling op rvo punt nl.
Organisatie
Deze handelsmissie wordt georganiseerd door RVO in samenwerking met RAI Vereniging en de Nederlandse ambassade in Tsjechië. In opdracht van: Ministerie van Buitenlandse Zaken.
Meer informatie & aanmelden